Crazy Kebab – Bytom

Restauracja Crazy Kebab w Bytomiu tak naprawdę to nie tylko kebab. To także burgery ze 100% wołowiną, frytki z mięsem a nawet nugetsy. Mieszkańcy Bytomia uznają to miejsce za legendarne. Warto sprawdzić. My sprawdziliśmy i jesteśmy dumni z tej restauracji.

Tradycyjnie jednak najchętniej kupowana potrawą w tym lokalu są kebaby. Można je zamówić w wielu konfiguracjach: tortilla, w bułce lub w kubełku. Szczególnie polecane są duże zestawy obiadowe, których duże porcje zaspokoją głód na wiele godzin.

Osoby preferujące kuchnię bezmięsną tez znajdą coś dla siebie. Wegetariański kebab w bułce nie zawierający mięsa to coś dla nich. A jeśli ktoś lubi kebaba w cieście, to znajdzie jego wiele rodzajów do wyboru: z serem, frytkami, z surówką, wegetariański.

Kebab kubełek to propozycja dla osób, które wolą większe dania na wynos. Frytki z sosem i mięsem, ewentualnie surówki do tego – tak wygląda kubełek kebab.

Nie samym jedzeniem człowiek żyje. Czasami trzeba dobrego kebaba czymś popić. Crazy Kebab proponuje do wybranych dań 0,5l Pepsi, Ice Tea, Mirindę lub 7up.

Crazy Kebab – Bytom
ul. Daleka 26

Logo Crazy Kebab Bytom

Zobacz też inne restauracje: