Jedz Zdrowo Catering – Skawina

Zdrowy catering w czasach, kiedy ludzie nie mają czasu sami przygotować zdrowego jedzenia to skarb. Może i nie jest to typowa restauracja, ale ze względu na oferowane zdrowe jedzenie, warto wspomnieć o tym, co oferuje firma Jedz Zdrowo Catering.

W zdrowej diecie bardzo dużą uwagę przykuwa się do jakości składników oraz ich pochodzenia. Wszystkie warzywa muszą pochodzić z naturalnych upraw, gdzie nie używa się tyle chemii, co w zwyczajnych ogólnodostępnych produktach. Ważne też jest nie tylko co jemy, ale też jak jemy. Specjalnie dopasowana dieta pozwala dobrać taki rodzaj posiłków, aby był dopasowany pod konkretnego klienta.

Jedz Zdrowo Catering - Skawina

Catering proponuje wybór trzech kategorii kalorii dziennych: 1200, 1800 oraz 2500kcal. Katering dostosowany jest dla sportowców, a także dla wegan.

Dieta pudełkowa w formie cateringu jest oferowana na terenie rejonów: Skawina, Kalwaria Zebrzydowska, Liszki, Wadowice, Zebrzydowice. Tam dociera catering z dowozem, który można zamówić na stronie.

Warto też wspomnieć, że każde jedzenie oferowane przez ten catering pakowane jest w ekologiczne, biodegradowalne opakowania. To ważne, jeśli chce się w pełni żyć z naturą. Zamawiając można podać termin dostawy, aby jedzenie zostało dostarczone na konkretną datę.

Jedz Zdrowo Catering
Ochodza 219

Logo Jedz Zdrowo Catering