Przystanek Zapiekanka – Koszalin

Kiedy hamburgery, pizza i kebaby już Ci się przejedzą – co wtedy zrobić? Jeśli jesteś naprawdę głodny i masz ochotę na porcję czegoś dużego i ciepłego, warto pomyśleć o zapiekankach. Te oferowane w restauracji Przystanek Zapiekanka w Koszalinie są rozmiaru 35 centymetrów, więc każdy zaspokoi swój głód takim rozmiarem.

Przystanek Zapiekanka - Koszalin

W ofercie menu są zapiekanki z pieczarkami, jalapeno, szpinakiem, kurczakiem, szynką parmeńską i wieloma innymi składnikami.

Najciekawsza zapiekanka naszym zdaniem to Zapiekanka Na Bogato, która oprócz dobrego sosu, posiada trzy rodzaje sera: mozzarella, lazur i feta. Ta zapiekanka z serem po prostu rozpływa się w ustach a smak trzech rodzajów sera to po prostu bogactwo dla podniebienia.

Z pewnością ucieszy fakt, że restauracja czynna jest już od wczesnych godzin porannych, co nieczęsto zdarza się w innych późno otwieranych restauracjach. Kiedy rano przyjdzie nam apetyt na jakieś ciepłe jedzenie z dowozem do pracy, Przystanek Zapiekanka przychodzi z pomocą. To jedna z najwcześniej otwieranych restauracji w Koszalinie.

Przystanek Zapiekanka
Koszalin, Zwycięstwa 147B

Dobre jedzenie Koszalin