Kawa i chili – Warszawa

Jedzenie meksykańskie uchodzi za jedną z najlepszych kuchni świata. Co sprawia że dania z drugiego końca świata są w Polsce tak popularne? Przede wszystkim łatwa dostępność składników na meksykańskie potrawy. O ile w kuchni indyjskiej jest trudno zdobyć niektóre składniki przyprawy, to w przypadku kuchni meksykańskiej sytuacja ma się o wiele łatwiej. Powszechnie dostępna papryka, wołowina, kurczak, kukurydza i wiele innych składników – to wszystko sprawia, że kuchnia meksykańska na stałe zagościła w naszych domach.

Danie meksykańskie z Warszawy

Dlatego tak popularne coraz bardziej stają się restauracja z meksykańskim jedzeniem. Jednym z takich lokali w Warszawie jest Kawa i Chili, gdzie do przysłowiowej kawy można zjeść przepyszne dania z menu, np: Chili con carne, Tacos, Burito, Tinga, Fajitas, qiesadillas oraz wiele innych potraw, których lista jest naprawdę ogromna. Restauracja mieści się w Warszawie przy ul. Żegańskiej. Już przy samym wejściu do środka unosi się przyjemny zapach dobrze przyrządzonego jedzenia. Zapach ten dobrze świadczy o prawidłowo zarządzanej kuchni. Każde jedzenie jest dobre. Nie ma tu złych stron, a przyjazny personel tym bardziej to potwierdza, że jedzenie w Kawa i Chili sprawia nie tylko przyjemność dla żołądka, ale także poprawia nastrój na cały dzień.

Jedzenie można zjeść w lokalu, jak i zamówić z dowozem na terenie Warszawy, w tym m.in. na Gocław, Saską Kępę i Wawer. Pełną listę stref dowozów można sprawdzić na stronie restauracji. Czy warto zamówić meksykańskie jedzenie z Kawa i Chili? Z pełnym zdecydowaniem mówimy: oczywiście, że tak!

Kawa i Chili
Warszawa, ul. Żegańska 21/23
Odwiedź stronę Kawa i Chili

Logo Kawa i chili