Sushi World – Kłodzko

Sushi World uznawane jest za najlepszą siec restauracji sushi w Polsce. Trzymanie się wysokich standardów, zawsze perfekcyjnie przyrządzone jedzenie, wysoka kultura obsługi, czysty, zadbany lokal. Czego chcieć więcej? Trudno obecnie zliczyć, ile w Polsce jest już restauracji japońskich pod szyldem tej marki. Na pewno liczba ta jest imponująco duża. Jedną z miejscowości, które mają u siebie restaurację pod tą marką, jest Kłodzko. W chwili, kiedy powstaje ten tekst, właśnie pojawiła się nowa restauracja sushi w Częstochowie.

Sushi w Kłodzku

Do tej pory w Kłodzku ciężko było znaleźć restaurację, która serwowała by wysokiej jakości azjatyckie jedzenie. Dzięki pojawieniu się w Kłodzku tej sieci restauracji, klienci nagle rzucili się do tego miejsca. Co spowodowało taki sukces restauracji w tym mieście? Przede wszystkim niedobór lokali z dobrym jedzeniem. Ludzie znudzeni byli zapiekankami i hot dogami. Pragnęli czegoś więcej i kogokolwiek byśmy nie spytali, odpowiedzą tak samo: restauracja sushi w Kłodzku to strzał w dziesiątkę. Tak samo na sukces miała wpływ marka Sushi World w całej Polsce. Mnóstwo pozytywnych opinii z innych miast potwierdza, że restauracja stoi na naprawdę wysokim poziomie kulinarnym. A ceny? Wcale nie są takie straszne, skoro tak dużo odwiedzających tu przychodzi.

Ci, którzy nie mogą skosztować dobrego sushi w restauracji, istnieje możliwość dowozu jedzenia od domu klienta. W tej chwili można zamówić sushi na te miejscowości: Polanica Zdrój, Bystrzyca, no i oczywiście Kłodzko.

Sushi World
Kłodzko, ul. Letnia 20
Odwiedź stronę Sushi World

Logo Sushi World