Pizza Mobile – Wrocław

Lubisz pizzę na cienkim cieście, czy na puszystym? Jeśli na cienkim, Pizza Mobile z Wrocławia będzie dobrą opcją dla Ciebie. To specyficzna pizzeria inna niż wszystkie. Początki pizzerii sięgają czasów, kiedy jedzenie sprzedawane było nie w lokalu, lecz w pomysłowo skonstruowanym samochodzie dostawczym z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie pizzeria przeniosła się do większego pomieszczenia, ale właściciel nie wyklucza możliwości powrotu do foodtrucka, by jak za czasów początku pizzerii, serwować jedzenie prosto z samochodu.

Pizza Mobile Wrocław

Pizza powstaje w temperaturze 450 stopni. Jest kilka patentów, które pizzeria stosuje, dzięki czemu smak pizzy jest unikalny w porównaniu z innymi pizzeriami z Wrocławia. W menu znajduje się ponad dwadzieścia rodzajów pizzy w rozmiarze 35 centymetrów. Zamówienia pizzy na dowóz przyjmuje się od godziny 12:00. Jeśli ktoś jest z okolic ul. Bajana, może pizzę również zamówić osobiście.

Jedzenie dowożone jest na takie dzielnice Wrocławia jak Nowy Dwór, Maślice, Popowice, Kozanów, Pilczyce, Szczepin. Piec opalany drewnem daje wyjątkowy aromat pizzy oraz sprawia, że ciasto jest naprawdę konkretne. To nie pozostaje bez znaczenia, gdyż pierwszy sukces przy pieczeniu pizzy zależy właśnie od prawidłowo wykonanego i upieczonego ciasta.

Ciekawe są promocje w tej pizzerii. 3 pizze w cenie 62 złotych to oferta bardzo atrakcyjna cenowo. Jeśli więc organizujesz spotkanie z większą grupą znajomych, warto skupić się na zamówieniu jedzenia z Piza Mobile.

Pizza Mobile
Wrocław ul. Bajana 1
Odwiedź stronę Pizza Mobile

Logo Pizza Mobile