Słoneczko Pizza – Bielsko Biała

Słoneczko Pizza to restauracja mieszcząca się w dwóch miejscowościach: W Bielsku-Białej oraz Pszczynie. Z reguły jest to pizzeria, ale w menu nie brakuje też innego jedzenia. Zaglądając do menu na stronie można znaleźć takie dania jak burgery, frytki, kurczaki, zapiekanki i tortille z grilla.

Pizzeria Słoneczko Pizza Bielsko Biała
Pizzeria w Bielsku Białej.

Na uwagę zasługuje duży wybór przeróżnych burgerów. Ciekawą pozycją w menu jest Burger Kiler, który w składzie zawiera bardzo ostrą paprykę habanero. To z pewnością ucieszy fanów piekielnego jedzenia 🙂 Hitem jest Burger Monster, składający się z 400 gram wołowiny, podwójnego sera, podwójnego boczku, ostrego sosu i dodatków warzyw. Ten rodzaj burgera jest bardzo sycący i ładnie pachnie smażonym boczkiem i wołowiną. A ser, który kusząco rozpływa się po wołowinie sam się prosi o zjedzenie. Po prostu pyszności!

Wracając do pizzy, bo przecież to pizza jest głównym daniem restauracji Słoneczko Pizza (nazywanej również jako OK Pizza), to jest jej rodzaju niezliczona ilość. Ciężko policzyć, ile odmian pizzy można znaleźć w menu tej pizzerii, ale na pewno będzie to ponad trzydzieści. A jeśli nadal byłoby to za mało, można wybrać pizze połówkowe, czyli każda połówka z czymś innym. Nie należy zapominać o sosach do pizzy. Pizzeria oferuje ich cztery rodzaje. Poza standardowym czosnkowym, można wybrać też za niewielką kwotę sos barbeque, chilli lub curry, a dla tradycjonalistów – ketchup.

Słoneczko Pizza / O.K. Pizza
Bielsko Biała, ul. Reja 18

Odwiedź stronę Słoneczko Pizza

Logo Słoneczko Pizza