W Muzycznym – Gorzów Wielkopolski

Prawdziwa włoska pizza z kamiennego pieca? Okazuje się, ze coraz mniej pizzerii stosuje tradycyjną metodę wypiekania pizzy. Jednym z tradycjonalistów jest restauracja w Gorzowie Wielkopolskim o muzycznej nazwie.

Kuchnia włoska w Gorzowie Wlkp ma się dobrze. W jednym z gorzowskich lokali urzeka wnętrze, które sprawia, że miło spędza się czas w restauracji podczas jedzenia posiłku. Duże, pełne słońca miejsce z wielkimi oknami i muzycznym wystrojem wyzwala przyjemną atmosferę. Obrazy muzyków na ścianie, a także wiszące instrumenty muzyczne wyraźnie podkreślają klimat tej gorzowskiej restauracji.

Restauracja Gorzów Wielkopolski

A co można tutaj zjeść? Przede wszystkim przepyszną pizzę z kamiennego pieca. Do wyboru jest ponad 20 rodzajów pizzy. Szczególnie polecamy pizzę Rustica z mozzarellą, gorgonzolą, suszonymi pomidorami, szpinakiem i pieczarkami. Jej zapach i smak pobudza apetyt i wyobraźnię, jak byśmy przebywali w nadmorskiej miejscowości we Włoszech.

Restauracja w Gorzowie Wlkp na spotkania

Restauracja ta jest dobrym miejscem na spotkania towarzyskie i randki. Kulturalna obsługa, kucharze z fantazją i zawsze estetyczne wnętrze zachęca do odwiedzania tej pizzerii. Można też zamówić pizzę na dowóz na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Na stronie restauracji znajduje się pełne menu, z którego oprócz pizzy można zamówić inne włoskie dania takie jak różnego rodzaju makarony, sałatki, a nawet ośmiornicę. Warto pomyśleć też o przystawkach. Zupa krem ze świeżych pomidorów smakuje wspaniale, a bruschetta w wykonaniu tutejszych kucharzy sprawia dużą przyjemność z jedzenia.

Restauracja W Muzycznym
Gorzów Wielkopolski, ul. Mostowa 13

Odwiedź stronę W Muzycznym

Restauracja W Muzycznym Gorzów Wielkopolski