CrossNo37 – Krosno

Krosno to średniej wielkości miejscowość, lecz mało popularna turystycznie. Gastronomia w tym mieście skupia się głównie na tutejszych mieszkańcach, więc tym bardziej restauracje muszą dbać o lojalność stałych klientów. Ten fakt determinuje jakość pracy kucharzy i całego personelu lokalu, aby utrzymać klienta restauracji przy sobie.

Jeśli chodzi o Krosno, pizzerie są tu niezbyt często spotykane. Jest kilka wartych polecenia pizzerii, a jedną z nich jest CrossNo37. Nietypowa nazwa, ale oferta menu jest raczej standardowa. Nie ma tu dań, które mogą wprowadzać w zakłopotanie podczas wybierania. Jest tu najpopularniejsze danie, które zamawiają Polacy, czyli pizza, którą również można skomponować własną. Do tego naleśniki w kilku rodzajach, sałatki, napoje. Na obiad szczególnie polecamy roladę drobiową z serem oraz placek po węgiersku.

Krosno

Restauracja dowozi jedzenie na Krosno i Jedlicze, a zamówień można dokonać telefonicznie lub wygodnie przez stronę. Pizza jest przepyszna, ale najbardziej polecamy od nich domowe obiady z dowozem.

KrossNo37
Krosno, Aleja Jana Pawła II 37
Odwiedź stronę CrossNo37

CrossNo37 logo