Stara Szwajcaria / Park Szwajcaria – Gliwice

Te dwie restauracje mieszczące się w Gliwicach, jeszcze sprzed czasów pandemii nie były tak znane z dowozów jedzenia. Dlaczego tak się działo? Ponieważ oba miejsca rozpoznawalne były z innego charakteru gastronomii. Przestronne sale są dobrym miejscem na organizację wesel, komunii i innych uroczystości na dużą ilość osób.

Sala na wesele w Gliwicach jest dość spora. Restauracja Stara Szwajcaria potrafi pomieścić wesela aż 400 osób. Przyjęcia okolicznościowe, trzeba przyznać, są mocną stroną tego lokalu i jeśli ktoś z Gliwic lub okolic Śląska szuka sali weselnej, to tutaj ją zdecydowanie znajdzie.

Restauracja w Gliwicach, sala weselna

Jedzenie na dowóz.

W dobie pandemii, gdy nie było możliwości organizowania przyjęć na duże ilości osób, restauracja otworzyła się na klientów lubiących coś dobrego zjeść we własnym domu. W menu znajdują się dania obiadowe, takie jak grillowany filet z kurczaka, kaczka, kotlet szwajcarski, polędwiczki, rolada czy łososie. Z zup specjalnością jest autorski żurek z białą kiełbasą i podgrzybkami, a także szwajcarska zupa serowa.

Jedzenie, które jest dowożone do klienta, przygotowywane jest przez wybitnych kucharzy, którzy potrafią przygotować posiłki dla bardzo dużej liczby osób. To są uzdolnieni ludzie z talentem do przygotowywania potraw. Można więc być pewnym, że jedzenie, które się zamawia, na pewno zadowoli najbardziej wymagającego konsumenta.

Gliwice, ul. Łabędzka 4F i 6
Odwiedź stronę Stara Szwajcaria Odwiedź stronę Park Szwajcaria

Restauracja Park Szwajcaria Gliwice