Wabi Sabi Sushi – Dąbrowa Górnicza

Ta restauracja sushi ma doskonałą lokalizację na mapie Dąbrowy Górniczej. Znajduje się w samym centrum miasta między Centrum Handlowym Pogoria o Domem Kultury. Bardzo dobry dojazd wieloma numerami autobusów, jak i tramwajem sprawia, że nie trzeba do restauracji dojeżdżać samochodem. Dobra lokalizacja sprawia, że to miejsce jest chętnie odwiedzane przez miłośników orientalnego jedzenia.

Oprócz jedzenia stacjonarnego oczywiście jest możliwość zamówienia sushi z dowozem na terenie Dąbrowy Górniczej, Będzina i Sosnowca. Menu na stronie jest tak przejrzyste, że nie sposób nie poradzić sobie z zamawianiem.

Sushi z Dąbrowy Górniczej

Twórcy tej restauracji mają praktyczne podejście do minimalizmu i prostoty. To się przekłada na prostotę jedzenia. Bez zbędnych wodotrysków. Skupienie się głównie na jedzeniu pozwoliło wydobyć z sushi maksimum przyjemności z jedzenia bez rozpraszania się nieistotnymi rzeczami. Wabi Sabi Sushi to dobra inicjatywa, zapełniająca lukę niewystarczającej liczby lokali azjatyckich w tym zagłębiowskim mieście.

Wabi Sabi Sushi
Dąbrowa Górnicza, al. Tadeusza Koścuszki 9
Odwiedź stronę Wabi Sabi Sushi

Wabi Sabi logo