San Sushi – Nowy Dwór Mazowiecki

San Sushi, mimo, iż lokalizacją tej restauracji jest Nowy Dwór Mazowiecki jest chętnie odwiedzane przez Legionowo a także Chotomów. Ogólnie rejony okolic Warszawy cieszą się niemałą popularnością sushi. Ta moda przywieziona została z Warszawy, gdzie pracownicy dużych korporacji preferują właśnie takie lekkie i zdrowe dania, zamiast tłustych fast foodów.

San Sushi Nowy Dwór Mazowiecki

Specjałami w restauracji San Sushi są tzw. Premium Rolls. Jest ich sporo do wyboru. Są na przykład Gold Mango Ebi z prażonymi migdałami, mango i awokado. Smacznie się prezentuje tatar z łososia, a dla miłośników węgorza jest Dragon Roll z dodatkiem krewetek. Nie brakuje też wegetariańskiego sushi, które ucieszy podniebienia osób, które nie preferują ryb w swoim jadłospisie.

Dowozy sushi

Restauracja dowozi swoje sushi na kilka miejscowości. Jedzenie można zamówić na Legionowo, Chotomów i Nowy Dwór Mazowiecki. Czas realizacji zamówienia jest dosyć szybki, nawet w weekendy. Jeśli ktoś szuka restauracji, która obsłuży zamówienie na większe okoliczności – San Sushi jest w stanie przyjmować takie duże zamówienia, co stanowi kolejny plus dla tej restauracji.

San Sushi – menu dla dzieci

Restauracja nie zapomniała o najmłodszych fanach azjatyckiego jedzenia. Menu dla dzieci zawiera między innymi Nutella Maki z bananami na słodko, Łosoś Teriyaki (łosoś z ryżem polany sosem) oraz chrupiące kurczaki w sojowym papierze ze słodkim sosem i dodatkiem warzyw. Jak widać, nie tylko sushi jest dla młodszych 😉

San Sushi
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Mazowiecka 11 lok. 7a,

Odwiedź stronę San Sushi

Logo San Sushi