Bistro Przepis – Tarnów

Jedzenie w Tarnowie to przygoda przez wielokulturowe smaki. Wchodząc do restauracji niełatwo wybrać jedno danie. Tutaj restauracje starają się mieć szeroki przekrój jedzenia, aby w jednym miejscu za każdym razem móc zjeść coś innego. Dobrym przykładem jest tarnowska restauracja Bistro Przepis, która jest zarówno lokalem kuchnią tradycyjną, jak i pizzerią.

Tarnów Bistro Przepis

Dania główne – jedzenie na obiad

Polecanym daniem kategorii obiadowej jest grillowany łosoś z warzywami i sosem śmietanowym. Równie wartą uwagi jest cięta krojona karkówka z frytkami sosem czosnkowym i kiszonym ogórkiem. Codziennie jest inna zupa dnia, dlatego każdego dnia można trafić na coś innego – to dobre urozmaicenie dla różnorodnej diety. Nowością w tej restauracji jest zupa z zielonej soczewicy z dodatkiem fety, pomidorów i marchwi.

Makarony i pierogi własnej roboty

Trzeba pochwalić restaurację za wspaniale przyrządzone pierogi na kozim serze i bakłażanie. Takie jedzenie smakuje wspaniale, a syci prawie na cały dzień. Ciekawą pozycją w menu jest gnocchi szpinakowe, w którym znajduje się też gruszka. To podkreśla ten wyjątkowy smak i sprawia, że osoby szukające nowych doznań smakowych na pewno tutaj poczują się uszczęśliwione. Makaron Tagiatelle Pollo z kremem truflowym kurczakiem i pieczarkami to coś pięknego. Nie sposób wybrać jednego faworyta. Tu się chce spróbować wszystkiego.

Pizza w Tarnowie

Najczęściej zamawianym jedzeniem w Polsce jest pizza. Nic więc dziwnego, że Bistro Przepis Tarnów również ma ją w ofercie. Jedliście kiedyś pizzę z burakiem? Naprawdę warto spróbować w wykonaniu takim, jakie robią kucharze z tej restauracji. Na początku może dziwić burak w pizzy, ale po pierwszym kęsie można być mile zaskoczonym pomysłowością tutejszej kuchni.

Bistro Przepis
Tarnów, Plac Kazimierza Wielkiego 3

Odwiedź stronę Bistro Przepis

Bistro Przepis Tarnów logo