Pizzeria Napoli – Szczecin

Odwiedzając Szczecin warto zajrzeć do Pizzerii Napoli. Jest to restauracja, która nie opiera się wyłącznie na kuchni włoskiej. Urozmaicone menu to dobra okazja do przyciągnięcia klientów, którzy lubią często zmieniać swoje upodobania kulinarne. Sprawdźmy, co ta restauracja oferuje.

Pizzeria ze Szczecina

Mimo, iż restauracja jest typową pizzerią, nie zamyka się wyłącznie na serwowanie pizzy swoim klientom. Gdy zajrzymy do menu, znajdziemy tu też sporo dań obiadowych, takich jak dania z wieprzowiny, drobiu, wołowiny, a także dania ryb oraz desery. Brzmi zróżnicowanie, prawda? Na tym polega sukces restauracji Napoli. Każdego dnia można tu spróbować czegoś innego, a zamówione jedzenie zawsze będzie dobre, niezależnie co się wybierze.

Polskie obiady

Miłośnikom kuchni tradycyjnej polecamy polskie pierogi z mięsem i skwarkami. Dokładnie takie, jakie się spotyka na domowym, rodzinnym stole. Do tego warto zamówić żur staropolski, rosół lub zupę pomidorową z makaronem własnoręcznie robionym.

Menu dla dzieci

Osoby przyjeżdżające z dziećmi też będą zadowolone. Specjalne, dziecięce menu pozwala wybrać jedzenie dla młodszej klienteli. Stripsy w łagodnej panierce z frytkami i surówką z pewnością przypadnie do gustu młodym gościom. Nie zapominajmy o czymś słodkim. Desery tutaj to codzienny gwóźdź programu. Jeden mały serniczek powoduje tyle uśmiechu, że aż żal go nie wziąć. Równie dobre jest ciasto z owocami i galaretką. Jak by tego było mało, bita śmietana na cieście osłodzi niejednemu miły dzień.

Pizza

Najważniejsze danie: pizza. Spośród 30 rodzajów pizzy i, uwaga, aż 5 opcji rozmiarów, nie sposób wybrać tej jednej. Każda jest dobra i każdej chce się spróbować. Warto zacząć od pizzy Primavera z pieczarkami, oliwkami, łagodną papryką, szynką i salami. Można też zamówić własną kompozycję. Szczególnie wygodne jest to przy zamawianiu pizzy z dowozem za pośrednictwem strony pizzerii.

Pizzeria Napoli
Szczecin, Batalionów Chłopskich 44A

Odwiedź stronę Pizzeria Napoli

Napoli logo restauracji