Szapo ba – Kasinka Mała

Ostatnio miałem okazję odwiedzić pizzerię „Szapo ba” w Kasince Małej koło Mszany Dolnej i muszę przyznać, że było to doświadczenie, które na długo pozostanie w mojej pamięci. Już na pierwszy rzut oka widać, że to miejsce różni się od typowych pizzerii. Znajduje się w dość ciekawej lokalizacji, co dodaje tej pizzerii nieco domowego uroku.

Wnętrze pizzerii jest przytulne i ma swój niepowtarzalny klimat. Można poczuć, że jest to rodzinny biznes, gdzie każdy szczegół ma swoje znaczenie. Obsługa była bardzo miła i pomocna, co sprawiło, że od razu poczułem się tam jak w domu.

Szapo Ba pizzeria Kasinka Mała

Menu „Szapo ba” jest naprawdę imponujące. Oferują szeroki wybór pizz, w tym kilka niezwykłych kompozycji, które z pewnością zaskoczą niejednego smakosza. Ja zdecydowałem się na pizzę z ostrymi dodatkami i byłem pod wrażeniem jak dobrze może smakować pizza, na którą nie trzeba czekać godzinę. Ciasto było idealnie cienkie i chrupiące, a składniki wyglądały na świeże i pełne smaku. To była jedna z najlepszych pizz, jaką jadłem w tym miesiącu.

Co mi się podoba, to fakt, że „Szapo ba” oferuje również dowóz pizzy. To świetna opcja dla tych, którzy mieszkają w okolicach Mszany Dolnej w takich miejscowościach jak Kasinka Mała, Pcim, Mszana Dolna, Wiśniowa, Lubień, Myślenice, Rabka Zdrój, Tenczyn. Słyszałem od znajomych, że dostawa jest szybka i nie wpływa negatywnie na jakość pizzy.

Moja wizyta w „Szapo ba” była naprawdę udana. To miejsce z duszą, gdzie widać, że pizza jest robiona z pasji. Jeśli kiedykolwiek znajdę się znowu w okolicy, na pewno tam wrócę. Polecam każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego w smaku włoskiej pizzy.

Restauracja Szapo ba
Kasinka Mała 527

Odwiedź stronę Szapo ba

Restauracja Szapo ba