Jedz i Sącz – Nowy Sącz

Nietrudno nie zgadnąć po nazwie skąd pochodzi restauracja Jedz i Sącz. Oczywiście z nowego Sącza 🙂 Co ją wyróżnia spośród nowosądeckich lokali gastronomicznych? To, że kuchnia jest tutaj wszechstronna, dzięki czemu można tu jadać codziennie i za każdym razem wybierać coś innego. A burgery same z radości rozpływają się w ustach.

Jedz i Sącz

Masz ochotę na kluski śląskie? Nie ma sprawy. Kucharze z restauracji Jedz i Sącz znają się na tym od lat. A może domowe pierogi – takie, jak kiedyś robiły nasze babcie? To będzie wspaniały wybór, który potwierdzi się już przy pierwszym kęsie. A może zamiast obiadu masz ochotę na porządnego burgera? Mile się zaskoczysz jak dużo odmian burgerów znajdziesz w tutejszym menu. Przykłady: fish burger, cheeseburger, pizzaburger – oferta burgerów w tej restauracji naprawdę imponuje.

Oczywiście tradycyjne dania też znajdują zwolenników. Kto nie próbował jeszcze żurku z pieczoną kiełbasą, bekonem, puree ziemniaczanym i sadzonym jajkiem, ten powinien dać się skusić. Smakuje naprawdę rewelacyjnie!

Wegetarianie też mają tu swoje specjalne miejsce. Polecamy vege gołąbki faszerowane warzywami w ryżu polane sosem ze zdrowych pomidorów. Wegański burger to propozycja dla tych, którzy lubią zdrowe fast foody. Tu nie tylko kotlet jest w wersji wegańskiej, ale także specjalne sosy przestrzegającej zasady 100% vege.

Nowy Sącz z takimi restauracjami może być spokojny o to, że nikt nie będzie głodny 🙂 Wszystkie dania można zamówić na dowóz.

Jedz i Sącz
Nowy Sącz, ul. Lwowska 80
Odwiedź stronę Jedz i Sącz

Logo Jedz i Sącz