Dobry Zbeer – Gliwice

Niektóre lokale gastronomiczne w większych miejscowościach stają się legendą. Tak jest też w przypadku restauracji Dobry Zbeer, która znajduje się na rynku w Gliwicach. Ostatnimi czasy to miejsce stało się bardzo modne i chętnie uczęszczane przez miłośników dobrego meksykańskiego jedzenia i dobrego piwa.

Dobry Zbeer Gliwice

Czym ta restauracja się wyróżnia? W pierwszej kolejności warto powiedzieć o ofercie piw kraftowych, jakie są tu oferowane. Jeśli chodzi o piwa kraftowe i Gliwice – to nie ma lepszego miejsca w okolicy. Tak duży wybór piw w kranach, a każde smakuje oryginalnie, wyjątkowo. Na pewno nie znajdziemy tutaj tanich piw koncernowych. Lokal trzyma poziom, dlatego też goście, którzy tu przychodzą, są bardziej świadomymi konsumentami, poszukującymi produktów ponadprzeciętnej jakości.

Jedzenie

Oprócz piw, ta gliwicka restauracja może pochwalić się wyśmienitą kuchnią meksykańską, która nie tylko dobrze spakuje, ale także świetnie wygląda i pachnie. Przyjeżdżając do Gliwic trzeba koniecznie tu zawitać, by smakować jak smakuje dobre burrito, czy burger albo wyjątkowe zupy. Oczywiście przy dobrym piwie kraftowym.

Bobry Zbeer
Gliwice, Zygmunta Starego 11a